Stan na prodaju Petrovaradin 41m2, 570403
Šifra: #570403
Pregledano: 4
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Cena
110.680 €
Kvadratura
41 ㎡
Struktura
Dvosoban
sa PDV-om
sa PDV-om
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Šifra
570403
Kvadratura
41 m2
Cena
110.680 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.699,51 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
3 / 3
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas